Dotacja Szwedzka pomp ciepła NIBE

Została ogłoszona Dotacja Szwedzka pomp ciepła NIBE w wysokości 5000 zł ceny netto. Dotyczy ona  modeli  z wymiennikami powietrznymi i gruntowymi.

Dotacja obowiązywać będzie trzy miesiące, począwszy od początku marca i dotyczy odbiorcy końcowego.  Dopłata przyznawana będzie po rejestracji klienta na stronie www producenta.

Atmopomiar Sp. z o.o. corocznie bierze udział w tej promocji cenowej . Zapraszamy do współpracy inwestorów nawet z planowanym terminem montażu pompy ciepła na jesieni.  Gwarancja prawna rozpoczyna się w momencie rozruchu gotowej instalacji w terminie do 6 miesięcy od  zakupu pompy ciepła.

Aby otrzymać tą dotację, najpierw należy w porozumieniu z instalatorem  dobrać typ pompy ciepła, następnie zarejestrować się na stronie www.nibe.pl jako uczestnik promocji . Po otrzymaniu  potwierdzenia otrzymanej dotacji  w formie kuponu, firma instalacyjna składa zamówienie na wybrany model pompy ciepła po obniżonej cenie.  Zapłata musi być wniesiona przed wysyłką, pompa ciepła dostarczana jest bezpośrednio od producenta do inwestora.

Regulamin promocji cenowej dotyczy wybranych modeli pomp ciepła NIBE, ilość jednostek przeznaczona do sprzedaży w obniżonych cenach też jest ograniczona. Przewidziano 150 szt. powietrznych pomp ciepła [ NIBE SPLIT, F2040 i F2120 ] oraz 150 szt. gruntowych pomp ciepła [ F1126/1226, F1145/1245, F1155/1255]

 

1 comment on “Dotacja Szwedzka pomp ciepła NIBE”

  1. Alex

    NIBE ogłosiło Dotację Szwedzką do wybranych pomp ciepła w kwocie 5 tysięcy zł.

Comments are closed.