Szwedzka Dotacja do pomp ciepła NIBE rusza 2 marca 2020 r.

Rozpoczyna się sprzedaż pomp ciepła NIBE z obniżką 5 tys. zł netto w stosunku do cen katalogowych.

Do sprzedaży przeznaczonych jest po 200 jednostek powietrznych i 200 szt. z wymiennikiem gruntowym. Okres promocji rozpoczyna się 2 marca i trwa do 31 maja bądź do wyczerpania zapasów. Przewidziano dodatkowe rabaty na centrale wentylacyjne kupowane razem z pompą ciepła i na systemy fotowoltaiczne produkcji NIBE. Obniżka cen przeznaczona jest dla użytkownika końcowego, zakup i montaż poprzez firmy instalacyjne. Atmopomiar , jak co roku, przystąpił do programu ogłoszonej Dotacji, zapraszamy inwestorów do współpracy.

Szwedzka Dotacja do pomp ciepła NIBE zwiększa się o kolejne 1000 zł w przypadku jednoczesnego zakupu pompy ciepła i centrali wentylacyjnej z odzyskiem ciepła.

Dalsze 4000 zł Dotacji Szwedzkiej obowiązuje z zakupem systemu fotowoltaicznego NIBE.

Centrala wentylacyjna jak i fotowoltaika sterowane są z poziomu menu pompy ciepła, a tym samym można nimi zarządzać on-line, wykorzystując Up-Link.

Daje to dodatkowe możliwości korzystania z darmowej energii elektrycznej , sterownik sam decyduje o rozpoczęciu produkcji c.w.u. w godzinach największego nasłonecznienia. To samo dotyczy pracy PC w trybie chłodzenia i w ograniczony sposób podczas grzania.

Dokładne szczegóły szwedzkiej promocji wraz z regulaminem na stronie www.szwedzkadotacja.pl