Gwarancja i Serwis

Szczegóły gwarancji i serwisu urządzeń

Read More

Dla projektantów

Pomożemy dobrać rozwiązania dla Ciebie

Read More

ATMOPOMIAR Sp. z o. o. – Gazowe Pompy Ciepła AISIN SEIKI CO., LTD

Atmopomiar powstał w 1989 roku, a w roku 2004 został przekształcony w spółkę prawa handlowego. W ciągu następnych dwóch lat podpisana została umowa z Tecnocasa Climatizzazione s.r.l. na dystrybucję urządzeń oszczędzających energię produkcji AISIN SEIKI na terenie Polski. Należy do nich między innymi mikrokogeneracja MHCP, a także System Gazowych Pomp Ciepła.

Początkowo Atmopomiar Sp. z o. o. działa jako Agent, jednak w roku 2008, po dwóch latach od podpisania pierwszych umów, Atmopomiar Sp. z o.o. zostaje oficjalnym dystrybutorem Tecnocasa Climatizzazione s.r.l.

Jednak Atmopomiar Sp. z o.o. to nie tylko dystrybutor AISIN (w tym urządzeń do mikrokogeneracji MHCP) oraz instalator pomp ciepła – zajmujemy się również projektowaniem instalacji PV. Polecane panele fotowoltaiczne to doskonałe rozwiązanie dla każdego gospodarstwa domowego.

AISIN SEIKI TOYOTA – Producent Gazowych Pomp Ciepła GHP i MHCP

Firma jest jednym z głównych przedsiębiorstw w grupie TOYOTA, produkującym samochodowe komponenty oraz części wysokiej technologii.

Firma produkuje Gazowe Pompy Ciepła już od 1986 roku, jako alternatywę do szeroko używanych elektrycznych wariantów zużywających dużo energii elektrycznej i powodujących rosnące jej zapotrzebowanie.

AISIN SEIKI ma 11 zakładów produkcyjnych w Japonii z więcej niż 59.500 zatrudnionych. Grupa ma 132 przedsiębiorstw produkujących urządzenia (mikrokogeneracja MHCP i GHP) oraz biura handlowe rozrzucone po całym świecie. Technologia specjalnego, endotermicznego silnika, używanego przy produkcji Gazowej Pompy Ciepła, została opracowana przez Centrum Badawczo-Rozwojowe TOYOTY. Korporacyjna strona internetowa http://www.aisin.com/.

AISIN SEIKI siedziba główna producent gazowa pompa ciepła GHP toyota

AISIN siedziba główna

TECNOCASA Climatizzazione sr.l. – Wyłączny Europejski Dystrybutor AISIN (GHP i MHCP)

Firma rozpoczęła działalność w 1978 roku specjalizując się w dziedzinie klimatyzacji oraz sektora oszczędności energii. Dzisiaj rozprowadza innowacyjne urządzenia oraz systemy na terytorium Europy poprzez Dystrybutorów i Agentów, dostarczając pomoc techniczną i fachowe doradztwo. Firma oferuje także szkolenia techniczne i handlowe w swojej siedzibie w Loreto i Japonii w zakresie mikrokogeneracji MHCP, a także innych systemów.

Tecnocasa jest firmą, której przyznano świadectwo ISO 9001-2000.

Korporacyjna strona internetowa http://www.tecno-casa.com/

Tecnocasa srl siedziba dystrybutors gazowych pomp ciepła GHP aisin seiki toyota

Tecnocasa srl siedziba

Kontakt

Gazowa pompa ciepła

ATMOPOMIAR Sp.z o.o.
02 – 793 Warszawa,
ul.Małej Łąki 17/4
tel: +48/22/649 0647
mobile: +48/502220952
e-mail: biuro@atmopomiar.pl
www.atmopomiar.pl